Kávovary DeLonghi

Máte rádi kávu? Tak proč si ji nedopřát v té nejlepší kvalitě, jaká vůbec může být? Zapomeňte na břečku z automatu v práci nebo na nenapěněnou kávu z rychlovarné konvice. Díky pravé italské značce De´Longhi si můžete i doma uvařit to nejlepší italské kafe, jako kdybyste právě seděli před Koloseem.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Displej
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Časovač
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Objem vody
0.3 l
0.3 l
0.3 l
1.5 l
0.3 l
1.25 l
1.25 l
Typ filtru
vyjímatelný 
vyjímatelný 
vyjímatelný 
 
vyjímatelný 
vyjímatelný 
 
Automatické odvápňování
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Příkon
350 W
350 W
350 W
1000 W
350 W
1000 W
1080 W
Hmotnost
0.59 
0.59 
0.59 
1.4 
0.59 
1.6 
 

Líbí se vám obsah?

S jejich kávovary De´Longhi si doma připravíte kávu nebo espreso, cappuccino, caffe latte, latte macchiato a další speciality, na které si jenom vzpomenete. Obsluha kávovarů je opravdu jednoduchá a zvládne ji naprosto každý. Investujte do svého kávového potěšení a užijte si chvilky s těmi nejlepšími kávovary. Společnost De´Longhi funguje na trhu už od roku 1902, má tedy zkušenosti, ale hlavně to není velký koncern, který by z vás chtěl vytáhnout peníze. Kvalitní kávovary jsou jednoduše nejlepší.

Káva jako z Itálie

Kdykoliv budete mít chuť na kávu nebo třeba i jen horkou čokoládu, můžete si ji připravit v kávovarech značky De´Longhi. Ta vám nabízí například plně automatické kávovary, u kterých stačí jen zmáčknout tlačítko a vaše káva se vám připraví v přesném množství s vyváženou chutí a bohatou pěnou. O takové kávovary se musíte postarat akorát jednou za čas, když bude potřeba jej odvápnit, jinak stačí jen doplňovat vodu.

Takové kávovary jsou nejčastěji dodávané s barevným displejem, takže máte o všem, co se s vaším kávovarem děje, přehled. Další možností jsou samostatné kávovary De´Longhi, které připravují pouze espreso, ačkoliv tedy v té nejlepší kvalitě. Tyto stroje jsou menší a také plně automatické, v mžiku jsou schopny vám vyčarovat lahodné espreso. Podobně je tomu u kávovarů De´Longhi produkujících překapávanou kávu, parních přístrojů nebo jednoduchých napěňovačů mléka. Zakoupit lze i kombinované kávovary De´Longhi, které zvládnou víc věcí. Pochutnejte si na pravé italské kávě, připravené tím nejsnadnějším způsobem, jaký existuje – a to v pohodlí svého domova.

TOPlist
TOPlist